এই সংখ্যাৰ আঁৰত- ডিচেম্বৰ, ২০১৫

 
সম্পাদনা: প্ৰিয়ংকা দাস৷
বেনাৰ: নিতুপৰ্ণ ৰাজবংশী৷
কাৰিকৰী দিশত: ত্ৰিনয়ন বৰা, উজ্জ্বল ফুকন, মনোজ মন, অৰুণজ্যোতি দাস, ৰাজীৱ ৰঞ্জন নাথ, মনজিৎ নাথ, দিগন্ত কুমাৰ ভট্টাচাৰ্য, অমিতাভ মহন্ত, ৰূপাংকৰ চৌধুৰী, মৃদুল কুমাৰ শৰ্মা, পংকজ বৰা।
ইউনিক’ড কৰণ: ৰূপাংকৰ চৌধুৰী, অমিতাভ মহন্ত, ধ্ৰুৱজ্যোতি বাৰিক, কুলদ্বীপ কাশ্যপ, উপাসনা কৃষ্ণাত্ৰেয় শৰ্মা, পুলকেশ ভাগৱতী, প্ৰিয়ংকা দাস৷
অলংকৰণ: নৱ কোঁৱৰ, অংকিত খাউণ্ড, দেৱজিৎ ব্ৰহ্ম, দিগন্ত কুমাৰ ভট্টাচাৰ্য, নয়নজ্যোতি বৰা, নিলোৎপল শৰ্মা, ৰূপাংকৰ চৌধুৰী৷
সাক্ষাৎকাৰ গ্ৰহণ আৰু প্ৰস্তুতকৰণ: সম্পাদক৷ সাক্ষাৎকাৰ সহযোগী: ধ্ৰুৱজ্যোতি দাস৷
বানান পুনঃ নিৰীক্ষণ: অমিতাভ মহন্ত, ৰূপাংকৰ চৌধুৰী, মানসী গোস্বামী, মিতালী বৰ্মন, অৰুণজ্যোতি দাস, ধ্ৰুৱজ্যোতি শৰ্মা, মৃদুল কুমাৰ শৰ্মা, নিলোৎপল শৰ্মা, ইন্দ্ৰাণী বুঢ়াগোহাঞি, প্ৰিয়ংকা দাস।
বিশেষ কৃতজ্ঞতা: অসমীয়াত কথা-বতৰা গোটৰ এডমিনসকলৰ (দিগন্ত কুমাৰ ভট্টাচাৰ্য, মিতালী বৰ্মন, মনজিৎ নাথ, ভগৎ লাল দত্ত, পঙ্কজ বৰা, মনোজ মন, অঞ্জল বৰা, উজ্জ্বল ফুকন, সত্যকাম দত্ত) লগতে সমূহ লেখক-লেখিকা তথা অসমীয়াত কথা-বতৰা গোটৰ সদস্যসকল।
 

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments